خرید خودرو از بورس کالا

فاطمه 1401/10/11 303 0 دیدگاه
مدت زمان مطالعه : دقیقه

بورس کالا سرانجام در مرداد ماه 1401 اقدام به عرضه خودرو در بازار فیزیکی بورس کالا نمود. متقاضیانی که تمایل به خرید بورس کالا دارند با در نظر گرفتن قیمت پایه اعلام شده هر خودرو، باید یک روز قبل از عرضه، مبلغ مورد نظر خود را از طریق سامانه خرید آنلاین بارز ثبت نمایند.

شما برای خرید خودرو در بورس کالا ابتدا باید کد بورسی خود را از طریق سامانه ثبت نام بارز دریافت نمایید. پس از دریافت کد بورسی به سامانه خرید آنلاین بورس کالا بارز مراجعه کرده و اقدام به دریافت کد معاملاتی بازار فیزیکی می‌نمایید.

اما برای خرید از بازار فیزیکی نیاز به یک حساب وکالتی می‌باشد. پس از افتتاح حساب وکالتی شما باید با توجه به مبلغ پایه اعلام شده در اطلاعیه عرضه بورس کالا، حساب وکالتی خود را شارژ نمایید. توجه کنید که همه هزینه‌های جانبی از جمله ( مالیات و عوارض شماره‌گذاری خودرو، مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش، کارت سوخت، پلاک، شماره‌گذاری و بیمه شخص ثالث ) را هنگام اعلام قیمت پیشنهادی خودتان در نظر بگیرید.

همچنین به این نکته توجه داشته باشید که مبلغی که شما به حساب وکالتی واریز می‌نمایید تا انجام خرید نزد بورس کالا بلوکه می‌ماند. چنانچه خرید انجام شود شما موظف هستین مابقی مبلغ خرید را تا سه روز بعد به حساب وکالتی واریز نمایید.

 

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید

search credit cards
search credit cards
نظر ثبت شده 0
منوی سایت